email:  info@urbanadvies.com      |      telefon:  0172 748 123

  Rozlicz się z podatku przez internet! 

Ubezpieczenie dla ZZP
14 października, 2022
Oferujemy korzystny projekt ubezpieczenia dla ZZP przedsiębiorców w Holandii! Niskie składki, z zabiezpieczeniem w razie choroby. Jesteś przedsiębiorcą? Ubezpiecz się z, i zapewni sobie dochody w przypadku choroby.

Niestety wiele samodzielnych przedsiębiorców (ZZP) w Holandii nie jest ubezpieczonych od choroby.

Składki w firmach które oferują takie ubezpieczenie dla przedsiębiorców są niestety bardzo drogie. Ceny wahają się od 250 euro miesięcznie wzwyż. Nie jest to oferta na każdą kieszeń.

 

Dlatego oferujemy projekt który jest znacznie korzystniejszą ofertą. Składki są znacznie niższe, a zabezpiecza nas w razie choroby.

Składka w ubezpieczeniu jest w formie darowizny na poczet innego chorego przedsiębiorcy. Dlatego jest bardzo korzystnym ubezpieczeniem dla ZZP!

 

Jak działa takie ubezpieczenie?

Zapisujemy się do grupy przedsiębiorców, która obecnie składa się z ponad 10.000 osób.

Do wyboru mamy 4 stawki które w razie choroby będziemy otrzymywać co miesiąc. Firma daje nam do wyboru kwoty takie jak 1.000, 1.500, 2.000 lub 3.000 euro miesięcznie.

Wybieramy kwotę która najbardziej nam odpowiada, a składka którą płacimy miesięcznie wynosi maksymalnie 6% (w zależności od liczby osób chorych w grupie), od kwoty którą wybraliśmy.

Czyli np. jeżeli wybierzemy kwotę 2.000 euro, nasza składka przy maksymalnych 6 procentach będzie wynosić 120 euro miesięcznie.

Na dzień dzisiejszy w grupie nie ma dużej liczby chorych, więc składka wynosi tylko 3% od wybranej kwoty.

 

Po wybraniu kwoty otrzymujemy gwarancje, że ta kwota zostanie nam wypłacana co miesiąc do maksymalnie dwóch lat od pierwszego dnia choroby.

W trakcie trwania choroby otrzymujemy opiekę lekarza pracy, który pomoże nam powrócić do zdrowia i tym samym do pracy.

Badania pokazują, iż w ciągu dwóch lat 95% chorych jest zdolnych do pracy.

Warunki ubezpieczenia to brak możliwości zgłoszenia choroby fizycznej w pierwszych 6 miesiącach trwania ubezpieczenia, a psychicznej w pierwszym roku trwania ubezpieczenia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeżeli interesuję Cię taka forma zabezpieczenia w razie choroby zadzwoń do naszego biura na numer 0172-748124, odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem ubezpieczenia! Potrzebujesz pomocy w księgowości twojej firmy? Zostaw księgowość i sprawy papierkowe nam!