email:  info@urbanadvies.com      |      telefon:  0172 748 123

  Rozlicz się z podatku przez internet! 

Rozliczenia

 

Kiedy mam prawo do zwrotu podatku?

Każda osoba pracująca legalnie w Holandii może ubiegać się o zwrot podatku.
Holandia daje nam możliwość o ubieganie się zwrotu z podatku do pięciu lat wstecz!

Termin uzyskania zwrotu podatku z Holandii zależy przede wszystkim od czasu, w jakim złożymy deklaracje. Jeżeli wszystkie dokumenty będą kompletne, urząd ma czas do 3 lat na wypłacenie zwrotu. Przy rozliczeniu w Holandii musimy pamiętać, ze gdy nie jesteśmy zameldowani w Holandii cały rok lub mieliśmy dochód też w Polsce czy innych krajach, jesteśmy zobowiązani do dostarczenia zaświadczenia o dochodach. Jeżeli nie dostarczymy takiego zaświadczenia na czas urząd każe oddać zwrot z podatku który uzyskaliśmy.

Dlatego najlepiej powierzyć swoje rozliczenie w ręce specjalistów takich jak my!

Nowość w 2021: Rozlicz się przez internet!

Od roku 2021 na naszej stronie internetowej znajduje się możliwośc rozliczenia podatku całkowicie przez internet! Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie ’rozlicz się online’.

Wypełniając ten formularz nam większość wymaganych danych do rozliczenia podatku, twoje dane są w 100% bezpieczne. W naszym specjalnym programie który działa również jako ,,kalkulator podatkowy”, po wypełnieniu twoich danych, widzimy ile wynosi twój zwrot podatku.

Rozliczamy podatek rocznie dla ponad 700 klientów!

Dopilnujemy żeby rozliczenie z podatku zostało wykonane poprawnie i zadbamy aby urząd dostał kompletną dokumentacje!
Zajmujemy się również rozliczeniami PIT-u w Polsce! Wysyłamy wniosek o wystawienie zaświadczenia o dochodach do urzędu w Polsce i podbite zaświadczenie odsyłamy do urzędu w Holandii!

Regeling 90% – co to dla mnie oznacza?

Zasada Regeling 90% to reguła wprowadzona w 2015 roku. W przypadku gdy spełniamy warunki Regeling 90%, czyli co najmniej 90% dochodów uzyskanych w Holandii, mamy prawo do skorzystania ze wszystkich ulg podatkowych co może wiązać się z większym zwrotem podatkowym.
Brak kwalifikacji do ulg nie jest powodem do zmartwień, zwrot z podatku wciąż jest możliwy! Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się Twoim rozliczeniem!

Rozlicz się przez internet!

Chcesz załatwić swój zwrot podatku w Holandii, ale przez panującą pandemie korona wirusa wizyta w biurach nie jest możliwa? Mamy rozwiązanie! Rozlicz się całkowicie online!

Potrzebujesz innej pomocy?

Nie mozesz znależć tego czego szukasz, potrzebujesz innej usługi? Skontaktuj się z nami, na pewno mozemy ci pomóc!