email:  info@urbanadvies.com      |      telefon:  0172 748 123

  Rozlicz się z podatku przez internet! 

1.  Wypełnij formularz              2 Skontaktujemy się z tobą               3.  Otrzymasz wynik rozliczenia

Rozliczenie podatku z Holandii i Polski przez internet

Wypełniając formularz dostarczysz nam wszystkie potrzebne dane i informacje do rozliczenia podatku z Holandii. Po opłaceniu usługi i wysłaniu formularza, biuro Urban Advies potwierdzi w przeciągu 7 dni roboczych ze otrzymało twoje zgłoszenie. Nasze biuro zajmie się rozliczeniem zwrotu podatku programem, który działa jako kalkulator podatku, i poinformuje cię wyniku rozliczenia z podatku.

Aktualna cena za rozliczenie podatku za jeden rok: €50,00. Płatność online (iDeal, karta kredytowa lub Przelewy24) wypełnieniu danych.

1. Przygotuj dane do rozliczenia!

Będziemy potrzebować kilka danych do rozliczenia których możesz nie mieć zawsze pod ręka. Prosze przygotować: dowód osobisty, jaaropgave (od pracodawcy, lub UWV), numer BSN. Rozliczasz się z partnerem fiskalnym? Przygotuj dane partnera! Wypełnienie formularza trwa od 5 do 15 minut.

Kliknij na przycisk by wejść na strone z formularzem rozliczenia online.

Krok drugi: formularz wysłany, co dalej?

Nasze biuro sprawdzi twoje dane, i skontaktuje z tobą w przeciągu 7 dni roboczych. Potwierdzimy ze otrzymalismy twoje dane do wykonania usługi zwrotu podatku z Holandii. Dlatego bardzo ważne jest aby wpisać wszystkie dane zgodnie z prawdą. Urban Advies nie odpowiada za nie prawidłowe rozliczenie roczne kiedy dane przesłane do nas są błędne. Zalecamy zadzwonić do biura po wypełnieniu i wysłaniu formularzu rozliczenia online, aby się upewnić że wszystko sie udało.

Rozliczenie podatku przez internet, jak to działa?

Dowiedz się więcej klikając tutaj.

Kasia Urban Advies

Katarzyna Urban

Kasia zajmuje się księgowością od 15 lat. Twoje rozliczenie podatku jest w dobrych rękach!

Pytanie? Zadzwoń do Kasi: (+31) 0172 748 123

Dzisiaj twoim rozliczeniem zajmie się:

   Rozliczenie z podatku przez internet, jak to możliwe?

Z uwagi na pandemie COVID-19, w roku 2021 umożliwiliśmy rozliczenie roczne (PIT) online, które jest całkowicie przez internet. Co oznacza że wizyta w biurze nie jest konieczna, i rozliczenia roczne w Holandii mozna nawet zrobic z Polski!

Wypełniając ten formularz rozliczenia przekazujesz nam prawie wszystkie dane konieczne do zrobienia rozliczenia rocznego, na dodatek jest to w 100% bezpieczne. Specjalnym programem który działa również jako ,,kalkulator podatkowy”, wypełniamy wszystkie dane potrzebne do rozliczenia podatku, i w ciągu kilku minut wiemy jak wysoki jest twój zwrot podatku. Wypełnij formularz, i załatw swój zwrot podatku juz dziś!

Zaswiadczenie o dochodach

Zaświadczenie o dochodach za dany rok, to jest dokument który jest potrzebny aby rozliczyc podatek z Holandii. Dokument ten udowadnia, że mamy prawo do korzystania z ulg podatkowych w Holandii, co daje możliwość uzyskania wyższego zwrotu podatku. Ma to związek z regeling 90% który został wprowadzony w roku 2015, czyli zasadą gdzie co najmniej 90% dochodów uzyskanych jest w Holandii.

Aby urząd zakwalifikował nas do podatnika który ma prawo korzystania z ulg, trzeba dostarczyć wypełniony dokument do urzędu Belastingdienst w Holandii. Dokument ten można pobrać klikając na przyciski, które poprowadzą na strone Belastingdienstu. Dowiedz się wszystko o tym co to jest zaświadczenie o dochodach.

Wypełniony formularz zaświadczenie wysyłamy pocztą pod adres:

Belastingdienst
Postbus 2577
6401 DB Heerlen

Pobierz zaświadczenie o dochodach

i

Zaświadczenie o dochodach za rok 2023

i

Zaświadczenie o dochodach za rok 2022