email:  info@urbanadvies.com      |      telefon:  0172 748 123

  Rozlicz się z podatku przez internet! 

1.  Wypełnij formularz              2 Skontaktujemy się z tobą               3.  Zajmiemy się rozliczeniem              4.  Otrzymasz pieniądze!

Rozliczenie podatku przed internet, jak to działa?

Dowiedz się więcej klikając tutaj.

Dzisiejsza data: 04.12.2022

Cena rozliczenia: od € 50,00. Płatność na fakturę lub gotówką w biurze Boskoop.

   Twoje dane są chronione przez Wordfence Security, przeczytaj naszą polityke prywatności.

Rozliczenie podatku przez internet, jak to działa?

Dowiedz się więcej klikając tutaj.

Kasia Urban Advies

Katarzyna Urban

Kasia zajmuje się księgowością od 15 lat. Twoje rozliczenie podatku jest w dobrych rękach!

Pytanie? Zadzwoń do Kasi: (+31) 0172 748 123

Dzisiaj twoim rozliczeniem zajmie się:

Krok pierwszy: formularz wysłany, co dalej?

Nasze biuro sprawdzi twoje dane, i skontaktuje z tobą w ciągu 2 – 5 dni roboczych. Dlatego bardzo ważne jest aby wpisać wszystkie dane zgodnie z prawdą. Urban Advies nie odpowiada za nie prawidłowe rozliczenie roczne kiedy dane przesłane do nas są błędne. Zalecamy zadzwonić do biura po wypełnieniu i wysłaniu formularzu rozliczenia online, aby się upewnić że wszystko sie udało.

   Rozliczenie z podatku przez internet, jak to możliwe?

Z uwagi na pandemie COVID-19, w roku 2021 umożliwiliśmy rozliczenie roczne (PIT) online, które jest całkowicie przez internet. Co oznacza że wizyta w biurze nie jest konieczna, i rozliczenia roczne w Holandii mozna nawet zrobic z Polski!

Wypełniając ten formularz rozliczenia przekazujesz nam prawie wszystkie dane konieczne do zrobienia rozliczenia rocznego, na dodatek jest to w 100% bezpieczne. Specjalnym programem który działa również jako ,,kalkulator podatkowy”, wypełniamy wszystkie dane potrzebne do rozliczenia podatku, i w ciągu kilku minut wiemy jak wysoki jest twój zwrot podatku. Wypełnij formularz, i załatw swój zwrot podatku juz dziś!

Zaswiadczenie o dochodach

Zaświadczenie o dochodach za dany rok, to jest dokument który jest potrzebny aby rozliczyc podatek z Holandii. Dokument ten udowadnia, że mamy prawo do korzystania z ulg podatkowych w Holandii, co daje możliwość uzyskania wyższego zwrotu podatku. Ma to związek z regeling 90% który został wprowadzony w roku 2015, czyli zasadą gdzie co najmniej 90% dochodów uzyskanych jest w Holandii.

Aby urząd zakwalifikował nas do podatnika który ma prawo korzystania z ulg, trzeba dostarczyć wypełniony dokument do urzędu Belastingdienst w Holandii. Dokument ten można pobrać klikając na przyciski, które poprowadzą na strone Belastingdienstu.