email:  info@urbanadvies.com      |      telefon:  0172 748 123

  Rozlicz się z podatku przez internet! 

Nasze usługi

Zajmujemy się księgowością firm jak i osób prywatnych. Zgodnie z prawem, i z wielkim doświadczeniem w róznych sprawach, co nam pozwala aby zająć się klientem w pełni. Od przyjazdu do Holandii, pomożemy z meldunkiem, ubezpieczeniem, a nawet z mieszkaniem i pracą! W ciągu 15 lat zmierzyliśmy się z wieloma sprawami, pomożemy!

 

3

Księgowość dla firm

Oferujemy kompleksową usługę z zakresu księgowości i administracji dla firm.

W naszej ofercie biura księgowego: Pomoc przy założeniu firmy w Holandii, Prowadzenie dokumentacji firmy, Sporządzanie i wysyłanie rocznych oraz kwartalnych zeznań podatkowych (rozliczeń), Wystawianie i wysyłanie faktur w imieniu klienta, Tłumaczenia listów, ofert i umów, Sporządzanie listów o ponagleniu do zapłaty. 

Interesuje cię nasza oferta? Zadzwoń! Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy w założeniu oraz prowadzeniu firmy, skontaktuj się z nami, nasze biuro księgowe ći pomoże.

Rozliczenie podatku

Osoba pracująca w Holandii ma coroczny obowiązek rozliczenia się z podatku z tutejszym urzędem skarbowym Belastingdienst.

Nasza firma pracuje w profesjonalnym programie do rozliczeń. Wystarczy, że dostarczysz nam osobiście lub przez formularz on-line, znajdujący się na naszej stronie, potrzebne informacje takie jak: – Twoje dane osobowe(Imię, nazwisko, data urodzenia) – Numer BSN, – Okres pracy, – Roczne zestawienie Twoich zarobków od pracodawcy (jaaropgaaf), – Informacje o partnerze i/lub dzieciach. Po otrzymaniu wszystkich informacji sporządzimy i wyślemy Twoje rozliczenie prosto do Belastingdienst!

Istnieje również możliwość rozliczenia polskiego podatku.

Ubezpieczenia

Jednym z najważniejszych ubezpieczeń w Holandii, jest ubezpieczenie zdrowotne -zorgverzekering. Każda osoba pracująca lub zameldowana, musi takie ubezpieczenie posiadać. Pomagamy w znalezieniu takiego ubezpieczenia, które będzie najbardziej korzystne dla naszego klienta. Zajmujemy się również ubezpieczeniem aut, domów, ubezpieczeniem na życie, ubezpieczeniem majątków oraz wiele innych.

Dofinansowanie

W Holandii mamy możliwość starać się o 4 podstawowe dodatki, takie jak: Dofinansowanie do ubezpieczenia(zorgtoeslag), Dofinansowanie do mieszkania(huurtoeslag), Zasiłek rodzinny(kinderbijslag), Dofinansowanie do opieki nad dzieckiem(kinderopvangtoeslag), Pomagamy w złożeniu wniosku o każde z powyższych dofinansowań.

W niektórych przypadkach, po zapoznaniu się z osobistą sytuacja klienta, doradzamy o jakie dofinansowanie jeszcze można wnioskować np. dodatek dla samotnego rodzica(kindegebondenbudget).

Zasiłek dla bezrobotnych

Po utracie pracy i spełnieniu pewnych kryteriów mamy prawo wnosić do instytucji UWV o WW-uitkering. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz pomocy, w złożeniu wniosku o zasiłek dla bezrobotnych lub/oraz prowadzeniu zasiłku. Zgodnie z Twoimi wymogami poprowadzimy Twój zasiłek przez cały okres jego trwania. Jako osoba bezrobotna jesteś zobowiązany do aktywnego poszukiwania pracy oraz przekazywania informacji na ten temat do UWV-zrobimy to za Ciebie! Oferujemy także pomoc logując się na strony UWV i werkmap lub prowadząc korespondencje z instytucją UWV.

Tłumacz

Nie znasz dobrze języka Holenderskiego? Nie martw się! Nasza firma oferuje również pomoc w tłumaczeniu.

Pomagamy przy wizytach w szpitalach i u lekarzy (możliwość umówienia wizyty w imieniu klienta oraz obecność na spotkaniu),tłumaczenia w urzędach lub innych instytucjach, sporządzanie listów w języku Holenderskim oraz ich tłumaczenie, pomoc w wypełnianiu wszelkich formularzy, oraz w wielu innych sytuacjach w których problemem staje się brak znajomości języka!

Pomoc w urzędzie

Urzędy i instytucje mogą sprawić nie lada kłopot. Zleć nam załatwienie jakiejkolwiek sprawy! Od przyjazdu do Holandii, meldunku, uzyskanie numeru BSN aż po założenie i prowadzenie Twojej firmy!